O naší chovatelské stanici

IMG 2302 thumbNázev chovatelské stanice Kvinto Loreata, vznikla v roce 2000, její původ není spojen s mojí láskou k německým boxerům, ke které došlo a o mnoho let později, ale s trpasličím pudlíkem ,který doprovázel můj život téměř 17 let.

uvod2 thumbTrpasličí pudl Agynka přišla do naší rodiny v roce 1997 po ročním lamentování rodičů, během prvním čtyř let našeho společného života jsme spolu zvládli, první kroky v kynologii , nejen výstavy se staly častou náplní víkendů, ale také závody v Agility, poslušnost atd. Právě první štěňátka naší Agynky byla průkopníkem naší chovatelské stanice Kvinto Loreata bylo jich pět, byli krásní jedineční a byla naše… naše první.

Po Agynčiným odchodu do pudlího důchodu a po společném přemýšlení jakým směrem dál, jsme se rozhodli, v roce 2009 pořídit německého boxera…sportovce, pohodáře, psa který když příjde, tak pokud nezboří svou radostí vše kolem ,tak si jej zaručeně všichni všimnou, psa, který s námi půjde do všeho za jakýchkoliv okolností, psa s velkým srdcem a tolerancí nejen k dětem….německého boxera…